Za nami dwutygodniowe głosowanie na najpiękniejszą dekorację świąteczno-noworoczną w Różańsku. Zainteresowanie plebiscytem przerosło najśmielsze oczekiwania. Zarejestrowanych zostało aż 565 głosów!

193 głosy oddane zostały za pośrednictwem trzech urn zlokalizowanych w różnych punktach wsi, 372 głosy oddane zostały elektronicznie z wykorzystaniem specjalnej ankiety on-line. Głosów ważnych było 543, a nieważnych 22 (podwójne głosowanie, brak imienia i nazwiska itp.).

 

Mieszkańcy i sympatycy Różańska zdecydowali, że najpiękniejsze dekoracje to:

  • miejsce I - dekoracja nr 8, która uzyskała 105 głosów (do autorów trafi zestaw sztućców o wartości ok 300 zł),
  • miejsce II - dekoracja nr 6, która uzyskała 66 głosów (do autorów trafi zestaw garnków Tarrington House o wartości ok 120 zł),
  • miejsce III - dekoracja nr 10, która uzyskała 64 głosy (do autorów trafi czajnik elektryczny Tefal KO3308 1,7 litra o wartości ok 120 zł).

Jak widać, dekoracja nr 8 okazała się bezkonkurencyjna, a o drugim i trzecim miejscu zdecydowały pojedyncze głosy :) Okazuje się także że gdyby wziąć pod uwagę jedynie głosy "papierowe" na podium również stanęłyby trzy powyższe dekoracje.

Spośród osób biorących udział w głosowaniu rozlosowana zostanie nagroda specjalna, suszarka do włosów firmy Philips o wartości ok. 70 zł. Losowanie odbędzie się w przyszłym tygodniu w świetlicy wiejskiej w Różańsku.

Wręczenie wszystkich nagród zaplanowane jest na dzień 4 lutego 2016 r., godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej. Tego dnia odbędzie się zebranie wiejskie (poświęcone podziałowi tegorocznej puli środków Funduszu Sołeckiego).

Organizatorami plebiscytu były Rada Sołecka w Różańsku i Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Nagrody zakupione zostały ze środków sołeckich oraz Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu "Centrum Aktywności Lokalnej w Różańsku".

 

   
Serwis informacyjny www.nasze.rozansko.pl powstał w ramach projektu "Centrum Aktywności Lokalnej w Różańsku"
współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich