Uczniowie Szkoły Podstawowej w Różańsku obchodzili Światowy Dzień Kropki, czyli dzień odkrywania talentów, kreatywności i wiary we własne siły i możliwości.

W tym dniu w ubiorze uczniów i nauczycieli zagościły kropki: wydrukowane, naklejane, przyszyte, a nawet malowane.

"Każdy z nas w rytm radosnej muzyki wydobywającej się z głośnika, mógł namalować kredowy obraz złożony z kropek oraz stworzyć, używając farb, swoje własne kropki. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły pobudzili do pracy nie tylko pędzle, ale swoje palce oraz obie ręce, mieszając kolory i zachwycając się nowymi barwami! Starsza grupa uczniów świetnie sprawdziła się w zadaniu, które polegało na znalezieniu w budynku szkoły kolorowych karteczek z „zakropkowanymi” przysłowiami, które rozszyfrowywali bezbłędnie. Najlepiej poradzili sobie uczniowie klasy VII i IV!

Uczniowie z poszczególnych klas wymyślała jak najwięcej jedzenia, przedmiotów, miejsc, roślin i zwierząt w kropki.

Okazało się, że KROPKA jest wszędzie! Myślę, że DOT Day (bo przy okazji nauczyliśmy się trochę angielskiego) na stałe zagości w naszej szkole."

www.szkola.rozansko.pl

 

   
Serwis informacyjny www.nasze.rozansko.pl powstał w ramach projektu "Centrum Aktywności Lokalnej w Różańsku"
współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich